KONST / Litografier / Färglitografi 12599084
nr 1259 9084
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
Färglitografi, Stilleben. Signerad, numrerad 266/290. Motivet: 27x38 cm
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 juni 2019
kl 18:07:34
3/6 17:52:10